
GEO wijkt uit naar Colijn
AlgemeenCOLIJNSPLAAT - GEO B.V. is sinds kort de leverancier van gasolie en smeermiddelen in de haven van Colijnsplaat. De Esso-dealer uit Scheveningen en Stellendam heeft, nadat Fiwado Calpam het depothouderschap in ‘Colijn’ afstootte, de bunkerboot ‘Es-El’ ingezet: een gaaf bootje met een opslagcapaciteit voor 41 kuub gasolie en 3.500 liter smeerolie. Dik Fierens (op donderdag) en Kees van Poortvliet (vrijdag) zijn de schippers die de ongeveer tien Eurokotters en een aantal overige relaties voortaan graag bevoorraden. G
EO staat volgens mededirecteur Van Poortvliet voor kwaliteit en service. Samen met zijn compagnon Kees van den Houten en drie vaste medewerkers verzorgt hij sinds 1991 de brandstofvoorziening van enkele tientallen vissersvaartuigen, vele zeegaande schepen (in Scheveningen) en andersoortige afnemers.
Op de foto verwelkomt Eurokotter-schipper Cobus Mol (KG 9) Van Poortvliet om de brandstoftanks bij te vullenVan Poortvliet op vrijdagmorgen in Colijnsplaat: ,,Eigenlijk beschouwden we deze mensen altijd al als onze klanten, omdat de meesten van hen ook regelmatig in Scheveningen en Stellendam aanmeren. We laten hen niet in de steek. Onze marges zijn laag en de massa moet het maken. Esso IWT is de beste olie en met onze kwaliteit en service hechten we er vanouds af aan om ook de kleinere afnemers te bedienen.’’ De Firma De Ruiter uit Dirksland draagt er zorg voor dat de scheepswanden van de ‘Es-El’ niet verdrogen. Op de foto verwelkomt Eurokotter-schipper Cobus Mol (KG 9) Van Poortvliet om de brandstoftanks bij te vullen. In Colijnsplaat wordt dat op vrijdagmorgen beloond met koffie en een Zeeuwse bolus.