Visserijnieuws.nl
Home Nieuws Archief
Abonnement & Advertentietarieven
Miljoenen voor de visketen
woensdag, 28 juli 2010

DEN HAAG – In de maand augustus komt vier miljoen euro beschikbaar voor de subsidieregelingen ´Collectieve Acties in de visketen´ en ´Innovatie in de visketen´. Voor elke regeling 2 miljoen.

´Collectieve acties in de visketen´ (gericht op samenwerkingsvormen) en ´Innovaties in de visketen´ (gericht op nieuwe technische kennis) worden voor de tweede keer dit jaar door het ministerie van LNV opengesteld. De 22 geselecteerde projecten voor de eerste openstelling dit jaar worden volgende week bekendgemaakt.

Tot en met 31 juli is de LNV-subsidieregeling ´Verwerking en Afzet in de visketen´ nog open. Ook voor deze regeling voor investeringen in het productieproces aan de wal is 2 miljoen euro beschikbaar.

 
 
 
Banner
webadvertentie
 
Banner
webadvertentie
 
Banner
webadvertentie
 

Wat staat de garnalenvissers te doen?





Resultaten

<<  Februari 2012  >>
 ma  di  wo  do  vr  za  zo 
    1  2  3  4  5
  6  7  812
13141516171819
20212223242526
272829    

Banner
webadvertentie
 
Banner
webadvertentie
 
Banner
webadvertentie
 
GBU grafici